O postelích

MASIVNÍ DŘEVO

Při výrobě postelí používáme výhradně kvalitní dřeviny z našeho regionu. Dřevo osobně pečlivě vybíráme z vyšších nadmořských poloh Beskyd, což mu zaručuje vysokou hustotu. Tato vlastnost dává dřevu pevnost a tvarovou stálost. Základními dřevinami pro výrobu rámu a čel postelí spiritbeds jsou smrk a dub. Smrk je ideální dřevina pro naše speciální povrchové úpravy, jako je reliéfní strukturování, kartáčování, olejování či patina. Dub je ceněný pro jeho odolnost, tvrdost a dlouhověkost. Pro čelo své postele si navíc můžete vybrat vzácné ořechové dřevo, vynikající jedinečnou kresbou, něžnou a harmonickou břízu, nebo například pružný jasan, vhodný pro vyplétaná čela.RUČNÍ ZPRACOVÁNÍ
Každá naše postel je jedinečný, ručně vyráběný originál. Zakládáme si na poctivém řemeslném zpracování s důrazem na detail. Výběrem toho nejkvalitnějšího dřeva počínaje a originální povrchovou úpravou konče. Díky těmto vlastnostem jsou postele spiritbeds kvalitní a pevné „jako za starých časů“, zároveň však v nadčasovém, neotřelém designu.
KVALITA
Naše filosofie je postavena na kvalitním produktu, jehož vzhled dokážete přímo ovlivnit. Jsme přesvědčeni, že preciznost při výrobě a osobní, pečlivý výběr těch nejkvalitnějších materiálů je garancí pro dokonalý výsledný produkt.  Proto si můžeme, při montáži naší firmou, dovolit poskytnout prodlouženou 7letou záruku.

DESIGN
Originální design komponentů, spolu s možnostmi konfigurátoru, Vám nabízí jedinečný zážitek, spolupodílet se na návrhu své vlastní, výjimečné postele.

KONSTRUKCE
Rámy postelí spiritbeds mají velmi bytelnou konstrukci. Profil rámových dílů 80x180mm, u nohou pak minimálně 120x120mm, zaručuje postelím vysokou pevnost a nosnost větší než tunu. Robustní kování, navržené a vyrobené přímo pro naše postele, disponuje tloušťkou 4x větší, než kování běžně používané, a zajišťuje tak vynikající stabilitu. Navíc je toto kování konstruováno tak, že není viditelné nejen z vnějšího, ale ani z vnitřního pohledu postele a dává tak matraci dostatečný prostor. Díky použití těchto prvků jsou postele jednoduše sestavitelné u Vás doma, což je velkou výhodou při montáži či stěhování.
POVRCHOVÉ ÚPRAVY
V naší nabídce naleznete širokou škálu různě kombinovatelných barev a atraktivních povrchových úprav, díky kterým si v konfigurátoru dokážete vytvořit postel dle Vašich představ. Úprava dřeva kartáčováním  zvýrazní jeho jedinečnou kresbu a zušlechtí povrch. Patinu, která dodá materiálu zase další rozměr, si oblíbí nejen milovníci módních trendů. A příznivci přírodního způsobu ošetření dřeva jistě ocení úpravu povrchu olejováním.


ZDRAVÉ PŘÍRODNÍ MATRACE
Součástí naší nabídky jsou také kvalitní přírodní matrace české výroby. Vyráběny jsou z materiálů jako koňské žíně, kokosové vlákno, mořská tráva a latex z přírodního kaučuku. Dopřejte si příjemný spánek na zdravých matracích.